Moczenie nocne a zażywanie witamin

Witam! Mam pytanie: czy przy moczeniu nocnym-zdarza się to rzadko, aczkolwiek jest to bardzo dla mnie krępujące (mam ponad 20 lat) może pomóc zażywanie jakiejś konkretnej witaminy? W 2010 roku miałam operacje przepukliny-nie wiem, czy ma to jakikolwiek związek, skoro w dzieciństwie zdarzały mi się również nieprzyjemne nocne sytuacje...A jeśli jest to związane z przeżywanymi przeze mnie wydarzeniami objawiającymi się stresem, to jak mogę sobie pomóc? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam.
Niestety nie ma żadnych witamin mogących pomóc na ten problem. Mało też prawdopodobne, żeby wynikał on z operacji przepukliny pachwinowej. W tych sprawach może pomóc psychoterapia i nauka radzenia sobie ze stresem. Tak więc proszę się skontaktować z psychoterapeutą. Pozdrawiam i życzę zdrowia