Moja przyjaciółka nie akceptuje chłopaka, w którym się zabujałam

Rok temu zabujałam sie w chlopaku, które wszystkie dziewczyny sie za ūnim oglądały.Pewnego dnia poprosił mnie poprosił o chodzenie.niestety moje znajome go obrażały od brudasa bo chadził 3/4dni w tych samych ciuchach.Minoł jeden dzień i poszliśmy razem sie poprzytulać.Każdy nazywał go lama i laluś.Za te odzywki jak tak mówili to z nim zerwałam. ( MINOŁ ROK).Teraz jak go znajome go nie lubią to się w nim zabujałam a moja przujacióła go nie nawidzi.Co zrobić jeśli ona go nie akceptuję?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinnaś dążyć do tego, aby Twoja przyjaciółka lepiej poznała tego chłopaka. Spotkajcie się we trójkę - może dzięki temu zmieni o nim zdanie.
Zastanów się również, czy opinia innych jest ważniejsza od tego, co czujesz do tego chłopaka.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Ważne jest, że czy Ty lubisz i akceptujesz Chłopaka?
A jeśli tak, to nie nadawaj już temu znaczenia...

Życzę Ci tylko udanych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

Najistotniejsze jest to czy Ty lubisz, akceptujesz tego chłopaka. Opinia ludzi dookoła może wynikać z niewiedzy na dany temat; z zazdrości lub troski. Wszystkie motywy- rady innych ludzi mogą służyć jako dodatkowa inf., decydować powinnaś jednak sama.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Mazurek
www.synovial.pl