Problem z rodzicami, którzy nie akceptują chłopaka

Witam, mam problem z moim rodzicami a szczególnie z moja mama która zupełnie nie akceptuje mojego chłopaka z którym jestem od jakiegoś czasu. Padają pod jego adresem tego typu zarzuty: ze z nią wgl nie rozmawia a tak nie jest jak przyjeżdża to zaczyna z nia rozmowe nie zawsze bo każdy może mieć zły dzień.. Albo ze jest nie przystojny.. Ze nie ma pracy... Ale on cały czas szuka, teraz jest ciężko o dobrą pracę... Nie wiem co robić. Pomóżcie... Ja juz jestem tą sytuacją załamana...

Być może także spotkanie mamy z chłopakiem (samodzielne) byłoby jakimś rozwiązaniem. Mogliby spokojnie porozmawiać, mama mogłaby zapytać go o wiele nurtujących ja problemów, a on mógłby rozwiać wątpliwości.
Na pewno jednak do porozumienia potrzeba motywacji obydwu stron.

Witam. Wygląda na to, że mama bardzo martwi się pani przyszłością u boku mężczyzny, który słabo sobie radzi w obecnej rzeczywistości. Warto spytać mamę: czego się obawiasz, mamo? porozmawiajmy o tym. Powodzenia