Moje uda są okropne ;(

Bardzo chciałabym schudnąć z ud, znaczy chciałabym zmniejszyć ich objętość. Ostatnio rozmawiałam na ten temat z moim trenerem, on stwierdził, że mam to przekazane genetycznie i nic z tym nie zrobię, bo ja nie mam tłuszczu tylko mięśnie (bardzo dużo biegam). Lecz jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że nie da się choć trochę zmniejszyć ich objętości. Pomocy! Co mam zrobić? Mam wiele kompleksów, ale najbardziej przeszkadzają mi moje ogromne uda, przez nie wstydzę się nosić obcisłe spodnie;(
ponad rok temu

Witam,

W Pani przypadku problem faktycznie nie jest tkanka tłuszczowa. Dzięki ćwiczeniom ma Pani mocne i silne mięśnie ud. Zmniejszenie ich nie jest łatwe. Warto się jednak zastanowić czy jest sens? Pani budowa ciała jest charakterystyczna dla sylwetki kobiecej, dlatego nie uważam, że trzeba się tego wstydzić. Myślę, że wiele kobiet mogłoby Pani pozazdrościć wysportowanego i zarazem kobiecego ciała.
Można spróbować zmniejszyć ćwiczenia angażujące mięśnie ud, a bardziej skupić się na innych partiach ciała. Polecam ćwiczenia ze strony www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.