Możliwość przyjmowania Castagnus przy lekach na zaburzenia schizoafektywne

Dzień Dobry, mam 25 lat i od kilku lat choruję psychicznie na zab. schizoafektywne mieszane. Biorę Ailify 7,5 mg oraz 500 mg depakine chrono rano oraz Anzorin 10 mg wieczorem. Doskwiera mi niestety zespół napięcia przedmiesiączkowego i nieregularne cykle. Dlatego mam pytanie czy w tym zestawie leków mogę spokojnie brać ziołowy, hoemopatyczny lek Castagnus, który wg ulotki "poprzez stymulację receptorów dopaminergicznych obniża poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę.. "???

Piotr Pilarski

Tak, może Pani brać dodatkowo ten preparat.

Pozdrawiam.