Myślenie o oddychaniu przed zaśnięciem

WITAM! WIECZOREM PRZED ZASNIECIEM MAM UCZUCIE JAKBYM MUSIALA MYSLEC O TYM ZE ODDYCHAM BO JAK NIE BEDE MYSLALA TO PRZESTANE ODDYCHAC BOJE SIE CO TO MOZE BYC?

Dzień dobry!

Odpowiedź na Pani pytanie przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Zachęcam do kontaktu z lekarzem lub psychologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Pani problem może byc objawem nerwicowym, ale oczywiście nie ma takiej pewności na podstawie krótkiego opisu. Jeżeli problem utrzymuje sie od dłuzszego czasu prosze się udać na konsultację do lekarza psychiatry - przeprowadzi on z Panią bardziej pogłębiony wywiad i zaproponuje rozwiązania. jeżeli rzeczywiście będzie to nerwica zaproponuje psychoterapię.Pozdrawiam.