Myśli samobójcze i brak koncentracji - co robić?

Wielki problem - stany zimnego potu, nic nie cieszy, brak sensu życia, myśli samobójcze, brak koncentracji… Witam serdecznie, mam na imię Jakub, mam 25 lat. Od wczoraj nawróciło się u mnie coś, co miałem w dzieciństwie - to okropne uczucie lęku, depresji, coś co nie pozwala mi wytrzymać. Mogę to określić jako stan, w którym w pierwszym momencie dowiedzielibyście się, że nie zdaliście matury, albo umarł ktoś bliski - nie mam ochoty na nic, wszystko mnie przytłacza, czuję zimny pot, nie wiem jak jutro pójdę do pracy, całą noc nie spałem :(. Moja głowa jest nabita przeświadczeniem, że nic nigdzie nie ma sensu, wszędzie jest nudno, mam myśli samobójcze, ehhh.. To przyszło nagle i mnie trzyma, proszę o szybki odpis!

Witam!
Pana problem może być związany z napadem lęku. Jednak na podstawie opisu nie ma możliwości zdiagnozowania Pana stanu psychicznego. Dlatego polecam wizytę u specjalisty.
Warto skorzystać z pomocy psychiatry i psychologa. Psychiatra będzie mógł zdiagnozować problem i w razie potrzeby zastosować odpowiednie leczenie. Natomiast z psychologiem będzie Pan mógł pracować nad problemami i wewnętrznymi konfliktami. Pomoc specjalistów może pozwolić Panu poznać podłoże opisanych dolegliwości i wpłynąć na poprawę Pana samopoczucia.

Pozdrawiam