Myśli samobójcze i obniżona samoocena po ciąży

Poltoraroku temu urodzilam syna...w ciazy przytylam tylko 4kg a prawie tyle wazyl maluszek. Wszyscy mowia ze ciagle chudne. Aktualnie waze 48kg przy 165cm wzrostu. Nie chce mi sie jesc wogole. Moge nie jesc kilka dni a potem zapchac sie czekolada. Jesli chodzi o psychiczne objawy to czesto mam mysli samobojcze obnizona samoocene i w zwiazku z tymchodze na terapie. Moje pytanie brzmi czy powinnam sie zglosic do lekarza z objawami?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

 Lek. Tomasz Budlewski

Droga Mamo,

Słusznie, że podjęłaś terapię, odnośnie żywienia najlepiej zgłosić się do psychodietetyka lub dietetyka, który pomoże stopniowo zwiększać kaloryczność posiłków i w ogóle pomoże wprowadzić Pani spożywanie posiłków w ciągu dnia.

Wszystkiego dobrego życzę! Musi być dobrze:)

Pozdrawiam
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl