Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Myśli samobójcze u 19-latka

Nie chce już życ. Nie mam na to siły. Szukam informacji na temat tego jak można popełanic samobójstwo i wyobrażam sobie że się zabijam. Mam do sb pretensje że nie potrafie zrobic tego w rzeczywistości. Wiem że w życiu i tak nic mi się nie ułoży. Chciałbym byc lekarzem żeby pomagac innym. Dostałm się na inne studia i zrezygnowałam ponieważ stwierdziłam że to bez sensu. Co mam zrobic, bo ja naprawde nie chce już życ.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Fakty o zdrowiu - Samobójstwo może mieć podłoże genetyczne

Pani stan wymaga profesjonalnej pomocy.
Niech Pani uda się do lekarza psychiatry, by on mógł pomóc Pani farmakologicznie. Od psychiatry proszę zmierzać do psychologa/ psychoterapeuty, który wesprze Panią długofalowo i pomoże przywrócić równowagę emocji i jasność myślenia.
Obecne doświadczenie (prawdopodobnej depresji), jeżeli dobrze je Pani wykorzysta, będzie doskonałą nauką dla przyszłego lekarza.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

0

Dzień dobry!

Proszę pozwolić sobie pomóc i podjąć leczenie. Jest możliwe, aby Pani myśli samobójcze zniknęły, powróciła radość z życia i wiara, że jeszcze wiele dobrego przed Panią. Depresja to choroba, którą można leczyć. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy