Na co wskazują moje dolegliwości w tym wieku?

Mam 27 lat. Potrzebuję skierowania do odpowiedniego specjalisty. W sierpniu zdiagnozwoano u mnie endometriozę (przez przypadek na wizycie, słabę obiawy raz tylko pamiętam tak silny ból brzucha jaki opisująniektóre kobiety). Rozpoczęłam leczenie antykoncepcją hormonalną jakoś w październiku. W listopadzie zachorowałam na covid (3-4 dni czułam się tragicznie, ale nie na tyle źle by nie pozostać w domu, potem głównie zmęczenie i zwykłe przeziębieniowe objawy). Od ok 15 roku życia choruję na niedoczynność tarczycy (od 2-3 lat biorę euthyrox 100). Mam tendencje nerwicowe, zdarzyły mi się trzy napady lęku wcałym życiu (zawsze powodowane jakimś wydarzeniem). A teraz puenta - od ostatnich dwóch tygodni hakiem nie wiem co się ze mną dzieje, nie panuję nad swoimi stanami emocjonalnymi, mam napady lęku, drżenia i skurcze mięśni, ból karku i głowy, wczoraj miałam wrażenie mrowienia pod skórą. Te dwa tygodnie mnie wykończyły. Konsultowałam się z ginekologiem, który zmienił mi hormony na słabsze, biore nowe od 5 dni. Konsultowałam się z psychiatra, który przepisał mi nexpram i doraźnie zomiren i atarax, ale naprawdę nie chcę barć kolejnych leków. Wzięłam jedną dawkę nexpramu i czułam się źle, wiem że powinam kontynuwać przynajmniej przez tydzień dwa, ale nie mogłam pracować po tej jednej dawce. Czy to hormony, pozostałość covidu, "zwykła" nerwica? Z kim to mogę skonsultować jeszcze? Planuję ponowić badania w tym tygodni co oprócz tsh itd, hormonów kobiecych, morfologii i witamin powinnam sprawdzić?

To objawy nerwicowe.Mogły byc nasilone przez terapię hormonalną,trzeba też ponowić badanie TSH,czy dawka Euthyroxu nie jest za duża.