Nabrzmiały brzuch i brak efektów przy diecie 1200 kcal

Witam serdecznie. Jestem na diecie 1200 kcal od 2 tyg. Posiliki sa lekkie i regularne. Nie podjadam. Od poczatku diety nie zrzucilam nawet 0.5 kg. Czuje sie ociezala i mam nabrzmialy brzuch chociaz posilki sa lekkostrawne szczegolnie na kolacje. Miesiac temu poronilam w 12 tyg mialam lyzeczkowanie i zalozona spirale ale bez hormonow na czym mi szczegolnie zalezalo. Czy burza hormonow poronienie i spirala blokuja moja diete? Jak dlugo normuje sie gospodarka hormonalna? Czy powinnam czekac

Witam Panią,

zdrowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Jedni pacjenci chudną od razu inni muszą poczekać aż metabolizm przyspieszy. Jeżeli dieta jest dobrana prawidłowo to powinna Pani chudnąc pomimo wcześniejszego poronienia i problemów hormonalnych.
Czuje sie Pani ociężała bo może jest zbyt duża ilośc błonnika w diecie? Proszę skonsultować sprawę z dietetykiem prowadzącym dietę.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam. Jest to kwestia indywidualna niektórzy chudną od razu niektórzy potrzebują czasu być może w diecie jest dużo błonnika co może powodować ciężkość.
Pozdrawiam