Zmiana obwodów przy diecie 1500 kcal

Od 4 tyg jestem na diecie. Moja waga jest w górnej granicy normy. Prowadzę zdrowa dietę redukcyjne 1500 kcal i ćwiczę pol godz- 1h dziennie 5-6 razy w tyg. Sa to cwiczenia domowe - albo z YouTube albo domowe "modelujące" czyli przysiady, a6w i tak dalej. W tym czasie schudłam 2 kg, jednak cm sa w miejscu, a w pupie to nawet o cm wiecej. Jednakże ciało jest naprezone no i widze ze bardziej "twarde", moze dlatego ze wcześniej nie ćw. Czy cm mogły wzrosnąć przez ćw? waga spadła, wyklucza sie to.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn wygląda to tak: jedne ćwiczenia i dieta pozwala zrzucić kg natomiast inne mogą powodować wzrost mięśni. Proponuję udać się do dietetyka, po konsultacji będzie można ustalić najbardziej odpowiednie ćwiczenia oraz dietę.

Magdalena StusiĹska

Tak- zdarzają się miejsca w których może przybyć niewielka ilość mięśni w trakcie treningu.