Nadmiar masy po leku Elicea

Utyłam bardzo po leku Elicea. Co mogę teraz z tym zrobić? Stosuję dietę, ale bez skutku. Zaczynam znów wpadać w rozpacz, bo wyglądam okropnie i nie mogę sobie z tym poradzić. Waga jest jak zaklęta, nawet zwiększa się. Proszę o pomoc i wskazówki.

W przypadku trudnego odchudzania wsparcie od strony psychologicznej bardzo dużo daje. Dzięki temu odchudzanie jest bardziej efektem ubocznym pracy nad nawykami żywieniowymi. Mniej frustrujące i ... przyjemne :)

Pozdrawiam