Nagła zmiana zachowania i wpadanie w złość

Witam mam 31 lat mam 2 dzieci w wieku 14 i 19 lat jestem po 3 związkach z partnerami w chwili obecnej mam cudownego męża którego nie potrafię docenić. Jestem osobom wybuchową byle co potrafi mnie bardzo wyprowadzić z równowagi bardzo się wszystkim przejmuje i później spać nie mogę pracuje zagranicom w sensie ze 5 tygodni jestem w Polsce i 5 tygodni w belgi jak się dowiem ze w domu jest coś źle wpadam w panikę złość mam do wszystkich pretensje proszę o pomoc bo sama nie potrafię sobie pomoc

Witam,
Pisze pani,że nie umie sobie sama pomóc,choć stale ma pani kogoś dorosłego obo/mężczyznę w związku/.Jest więc albo brak przyzwolenia u Pani na wymagania pomocy od mężczyzny i dzieci,albo swoista "gra"wszystkich,która zobowiązuje Pani rodzinę do zgłaszania każdego problemu Pani.Tak więc zapraszam na spotkanie lub zasięgnięcie pomocy od innego psychoterapeuty,by rozpoznać ten problem i spróbować znależc alternatywne rozwiązania Waszej wzajemnej komunikacji.
Pozdrawiam serecznie