Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nasienie do zamrożenia przy przewlekłej białaczce

Witam, mąż 5 lat choruje na przewlekłą białaczkę. Stosowano u niego takie leki jak Glivec, Sprycel. Obecnie przed przystąpieniem do nowego leku PONATINIB ma odłożyć leki na 14 dni w celu „oczyszczenia” organizmu. Mąż ma 28 lat czuje się bardzo dobrze. Jednak z uwagi na przymowaną chemię musieliśmy porzucić nasze marzenia odnośnie dziecka. Teraz pojawiła się nadzieja. I tutaj pytanie ile czasu powinno trwać takie oczyszczanie, aby nasienie nadawało się do zamrożenia?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Objawy raka żołądka

Nasienie przed zamrożeniem zostanie ocenione pod kątem zarówno ilości jak i ruchomości plemników. Takie badanie nie jest drogie i może być powtarzane. Odpowiedzialne laboratorium nie naciągnie Państwa na wydatek. Zadba o to, aby w przyszłości móc wykorzystać materiał.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Witam , proszę omówić BARDZO SZCZEGÓŁOWO ten temat z lekarzami prowadzącymi!!! z.zurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy