Natręctwa - co z nimi zrobić?

Mam silne natręctwa - myśli, które zatruwają mi każdy dzień, a dotyczą błahych spraw, np. plamy na bluzce. O takiej błahostce potrafię myśleć do upadłego dzień i noc. Codzienność przypomina KOSZMAR. Pomocy!
ponad rok temu

Witam,

Proszę o dokładniejszy opis problemu oraz podanie podstawowych informacji na swój temat (wieku, płci, ogólnego opisu aktualnej sytuacji życiowej) oraz więcej informacji na temat objawów: czego dokładnie dotyczą natrętne myśli, od kiedy występują, czy towarzysza im inne objawy (np. natrętne czynności, jak pranie, odkażanie, lęk, myśli samobójcze). Bez tych informacji udzielenie pomocy jest w zasadzie niemożliwe.

Polecam również konsultację u lekarza psychiatry.

Z pozdrowieniami