Natrętne myśli i psychoza

Od pewnego czasu zauważam u Siebie nieodparte myśli, w którym źle życzę innym ludziom, nawet tym nieznanym - np. przypadkowym przechodniom, mam ochotę na nich naskoczyć, czasem dochodzą chęci skrzywdzenia. Jestem obecnie pod opieką psychiatry ze względu na podwójną diagnozę - psychozę, które nastąpiła po zażywaniu narkotyków(metaamfetami, amfetamina, marihuana, mefedron,ecstasy), których od maja nie biorę. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Oprócz stałej opieki psychiatry dobrze byłoby aby była Pani również pod stałą opieką psychoterapeutyczną. Tak aby w procesie terapii nauczyć radzić sobie z natrętnymi myślami i innymi objawami które przeszkadzają Pani w normalnym funkcjonowaniu. W takich przypadkach najlepiej działa podwójna opieka zarówno ze strony lekarza psychiatry jak i psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska
www.integral.com.pl

Dzień dobry,

Najlepiej jak o swoich niepokojących objawach porozmawia Pani z własnym lekarzem psychiatrą, ponieważ to on Panią zna osobiście i Pani historię leczenia.