Natrętne myśli o homoseksualiźmie

witam, Mam 33 lata i od dwóch tygodni mam głupie myśle o homo. Te myśli nasilają się gdy się nudze i jestem sam.Miałem tylko jedną dziewczynę przez 2,5 roku(powód:jąkam sie i mam strach przed podejściem).Idąc ulicą obejrze się za chłopakiem ale potem sie denerwuje po co patrze.Czytałem na jakims forum ,ze jak się za często masturbuje to pozniej to wpływa zle na mózg(ja chyba zaduzo).Nie wyobrażam sobie seksu ani pocałunku z mezczyzną.Jak sobie radzić z tymi myślami? Moze to nerwica natręctw?

Warto też zerknąć tu: http://nerwica-natrectw.pl/ - będzie Pan mógł zobaczyć, na ile to Pana problem.

Pozdrawiam!

Witam. Objawy wskazują na to, że jest to prawdopodobnie nerwica natręctw (czyli zaburzenie psychiatryczne, a nie seksuologiczne). Po prostu tematyka natrętnych myśli jest właśnie taka, "homofobiczna". To zdarza się dość często. Wymaga Pan szczegółowej diagnostyki psychiatrycznej, psychoterapii, w przypadku niepełnej skuteczności-również farmakoterapii.
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz