Natrętne myśli o innym mężczyźnie 3 tygodnie przed ślubem

za 3 tygodnie wychodze za mąż.Kocham mojego meżczyznę nad życie. Gdy jestem z nim czuje sie bezpiecznie.kiedy jestem w pracy nękają mnie myśli których wogóle nie chce.CZuje się zniewolona innym męzczyzna, na którego w życiu bym nie spojrzała. te myśli są okropne co typu że mogło by cos mnie z nim łączyć ale ja tego nie chce. te myśli nie daja mi spokoju, ta osoba ze mna pracuje.nie chce iec z nim nc wspólnego.jak sie od tego uwolnić? myślałam zeby sie z pracy zwolnić ale wiem że to obsesje..

Być może te myśli wyrażają uczucia, lęki związane z mającą nastąpić niedługo poważna zmianą (zamążpójście), a także ze stresem, jaki niosą za sobą przygotowania do ślubu. Mogą także wyrażać nieuświadamiane konflikty w relacji z przyszłym mężem. Może warto skonsultować się z psychologiem i przepracować te uczucia? Przyjrzeć się im, ustalić przyczynę i dzięki temu sobie z nimi poradzić.

Wydaje się, że Pani niepokój i napięcie seksualne związane są z sytuacją ślubu, który niedługo ma nastąpić. Być może Pani odczucia pokazują, że oprócz poczucia bezpieczeństwa, emocjonalnej stabilizacji w związku znacząco liczy się również przyciąganie seksualne, pożądanie - może Pani nie docenia tych kwestii. Warto byłoby przed ślubem skonsultować się z psychologiem, porozmawiać o niepokojących Panią sygnałach, wspólnie pozastanawiać się nad przyczynami. Życzę Pani powodzenia .