Nerwica i stosowanie leków a świąd skóry, uczucie zimna i pocenie

Witam ,mam pytanie choruje na nerwice przyjmóje 1 tabletke hydroxizyne wieczorem a rano tez 1 tabletke hydroxyzine oraz paroxinor 20 tez 1 tabletke.w zwiazku z tym mam pytanie czy skutkiem ubocznym tych lekow moze byc pieczenie rąk oraz pogorszenie stanu zdrowia,tzn.pocenie sie ,zimne stopy ,uczucie ze jest zimno choc ma sie mierzona temperature i jest ok,swąd skóry twarzy,oraz wysypka na twarzy a także przelewanie wody w zolądku ,ból zoladka tzn pieczenie w okolicy mostka,oraz drzenie .

Witam,
Nerwica to zespół zaburzeń psychicznych charakteryzujący się występowaniem objawów ze strony różnych układów i narządów. Pojawiające się symptomy można podzielić na trzy grupy:
Objawy somatyczne

napięciowe bóle głowy, żołądka lub serca
kołatanie serca oraz uczucie ciężkości w obrębie klatki piersiowej
uderzenia gorąca i nadmierne pocenie się
drżenie rąk i nóg
zaburzenia wzroku i słuchu
problemy z oddychaniem
problemy ze snem
zaburzenia seksualne
zaburzenia żołądkowe, nudności, wymioty
zaburzenia narządów ruchu

Zaburzenia zdolności poznawczych

problemy z koncentracją
natręctwa myślowe i ruchowe
osłabienie pamięci

Objawy emocjonalne

uczucie lęku i strachu
fobie
apatia i przygnębienie
emocjonalne rozchwianie
Jednakże proponuję spotkania z psychologiem, on pomoże kontrolować tą chorobę. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza