Nerwowość, lęk i niepokój u kobiety

ostatnio stałam się bardzo nerwowa...byle drobiazg doprowadza mnie do furii...często przeklinam, krzyczę...do tego towarzyszy mi ciągłe uczucie lęku , niepokoju...jestem strasznie niecierpliwa...co to może być?? mój psychiatra leczy mnie 3 lata..ostatnio byłam u niego w lipcu-stwierdził mój stan jako dobry...mi się wydaje,że już te 4 miesiące temu było nienajlepiej

Dzień dobry!

Obok opieki psychiatrycznej, pełną diagnozę kondycji psychicznej oraz leczenie może zaproponować także psycholog - psychoterapeuta.

Pozdrawiam!