Nie mam apetytu - co robić?

W niedzielę zatrułam się chrupkami i wymiotowałam. Dostałam leki osłonowe i je przyjmuję, ale w ogóle nie mam apetytu, boje się. Czasami odczuwam uczucie głodu, ale kiedy próbuję coś zjeść, to nie mogę nic przełknąć:(
Co robić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

wpierwszej kolejności należy zadbać o to, aby nie doszło do odwodnienia. Powinna Pani przyjmować ponad 2 l płynów (woda niegazowana oraz gorzka herbata).

Jeżeli chodzi o pokarmy, proszę zacząć od małych ilości. Na początku powinno to być pieczywo bez dodatków, wafle ryżowe, kleik ryżowy. Stopniowo będzie można dołączać kolejne produkty.
Gdyby dolegliwości nie ustąpiły, konieczna będzie wizyta u lekarza.

Pozdrawiam