Niedoczynność tarczycy a zapotrzebowanie kaloryczne

Dzien dobry, chcialabym sie Zapytać ile kalorii powinna spożywać osoba która cierpi na niedoczynnosc tarczycy oraz prowadzi siedząca stojący tryb życia ( praca ) plus dodaje do tego aktywnośc fizyczna 3 x w tygodniu.

Witam, aby móc określić zapotrzebowanie ważne są dane dotyczące wieku, wzrostu, płci. Przy niedoczynności tarczycy należy zwiększyć zawartość białka w diecie.

Witam serdecznie,

Podaje Pani zbyt mało danych, aby ustalić zapotrzebowanie kaloryczne.
W tym celu musiałabym znać przynajmniej wagę, wzrost, rodzaj, czas i intensywność wysiłku fizycznego.

Zachęcam do kontaktu w celu uzupełnienia danych i określenia zapotrzebowania
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk