Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, brak okresu a pękanie skóry dłoni i stóp

Jestem uczulona na nikiel,olche leszczynę i brzoze.Od 4 lat choruje na wole haschimoto,niedoczynność tarczycy, insulinoopornośc .Nie miesiączkuję od 3 lat .Szukalam pomocy u wielu lekarzy,poniewaz nikt nie może ująć tego w całość -najbardziej dokuczają mi pękniecia . na dłoniach i stopach-stwardnienia ,zrogowacenia i pęknięcia czasem aż do krwi.Towarzyszy mi nadwaga ok. 15kg,ciagłe zmęczenie ,.Nie wiem do kogo się udać ,jak diagnozować ,w .jakim kierunku .Bardzo proszę o ukierunkowanie i pomoc

Osobiście wprowadziłabym Pani specjalną dietę oraz zrobiła testy na nietolerancje pokarmowe.
Pozdrawiam,
Ewa Trusewicz, dietetyk, dietcoach
www.dietaifitness.pl