Nieprzyjemne uczucie na żołądku po jedzeniu

Witam. Z grzybicą zmagam się od 10 lat. Wyeliminowałam z mojej diety cukier i białą mąkę. Na leczenie wydałam tysiące zł. Poprawa nastąpiła po zażywaniu pau darco i innych preparatów w komplecie z firmy Cali Vita. Pozbyłam sie helikobaktera. Ale grzybica nadal mnie nie opuszcza. Jeśli tylko zjem coś nieodpowiedniego mam nieprzyjemne odczucia od żołądka. No i ciagle nieprzyjemny zapach z ust. Wyniki gastroskopi i kolonoskopi sa prawidłowe. Czy ocet jabłkowy i w jakich dawkach pomoże mi?

Grzybica może się rozwinąć w różnych organach, ale w żołądku akurat najtrudniej - jest tam bardzo niskie pH.
Jeżeli nie je Pani cukru, żywności wysoko przetworzonej, białych mąk to raczej nie jest to candida. Moze to być refluks lub migdałki.
Ocet jabłkowy można pić w ilości np. 2-3 razy dziennie rozmieszany w szklance wody . Jeśli jest to refluks to może się Pani gorzej czuć, ale może tez pomóc.Proszę spróbować i obserwować efekty.
Muszę Panią zmartwić, że Helicobacter lubi nawracać, zwłaszcza jeśli stosuje sie leki obniżające kwasowość w żołądku.
Lepiej byłoby unikać pokarmów, które wywołują refluks u Pani.