Nierówna praca mięśni u 24-letniego mężczyzny

M 24l. Nierówna praca mięśni. Trzęsienie rąk, nóg na siłownii podczas i po cwiczeniach. Słaba motoryka/koordynacja. Bardzo czesto podczas zajec wf w szkole mowiono na mnie fajtlapa, drewniak. Z czego to moze wynikac? Czy sa to problemy neurologiczne? Czy da sie zaradzic temu trzesieniu i slabej koordynacji? Dodam, ze mam astme, ktora lecze (juz) niesterydowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Należy udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.