Niespokojne zachowanie w godzinach popołudniowych u 8-tygodniowego dziecka

Witam, nasza kruszynka skończyła 8 tygodni. Od jakiegoś czasu po godzinie 16 wpada w zły nastrój: marudzi, płacze a po chwili przeradza się to w histerię nie do opanowania. Pręży się, wrzeszczy, czasem tak mocno i głośno płacze, że potrafi zwymiotować trochę pokarmu wypitego ponad godzinę wcześniej. Budzi się po godzinie snu. Płacze nie wiadomo z jakiego powodu. Chrapie i piszczy płacząc. Czy to normalne? W ciągu dnia jest kochanym uśmiechniętym dzieckiem. Prosimy o pomoc.

Wystepowanie schorzeń o określonej porze zwykle wskazuje jednoznacznie na zaburzenia elektromagnetyczne. W cięgu doby, każdy organ ma swoja porę maksymalnych aktywności i zapotrzebowanie energetycznego. W godzinach 15-17 jest to pęcherz/prostata/macica. Kruszynka to córa? Radzę spotkać się z dobrym akupunkturzystą. Często wyrównanie maeridianów wsparte zmianami w diecie matki (karmi piersią?) daje znakomite efekty.
Pozdrawiam