O czym mogą świadczyć takie objawy w wieku 23 lat?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu borykam się z problemem drętwienie rąk oraz zdiagnozowano u mnie palec trzaskający w czterech palcach symetryczne w obydwu rękach. Robiłem badania krwi: Odczyn Biernackiego, kwas moczowy, CRP, RF mam w normie. Podwyższone mam Aso, hemoglobina, PDW, limfocyty oraz za niskie mam neutrocyty. Lekarz twierdzą że jesli mam wyniki w porządku to nie mam żadnej choroby reumatycznej, a podwyższonymi elemenatmi nie należy się przejmować. Ortopeda twierdzi że może to być spowodowane ciężka praca (pracuje przy obróbce blachy) i wadami genetycznymi. Mnie to martwi że dzieje się mi to w tak młodym wieku (22 lata) i nie wiem czy rzeczywiście się nie martwić czy po prostu trafiłem na złych lekarzy.

Może być to proces poinfekcyjny lub pozapalny , należy wykonać usg i badanie czynnościowe. Potem do oceny czy leczenie zachowawcze czy operacyjne.