O czym mogą świadczyć wymioty u noworodka?

witam proszę o poradę nasz maluch ma dwa tygodnie od początku narodzin jest na mleku prenan nie było problemu od dwóch dni mały już parę razy zwrócił mleko wypija 60ml mleka i zasypia po około dwóch godzinach budzi się i jest głodny żona dała mu wody przygotowanej i po chwili zwrócił wodę z mlekiem proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć