O czym świadczą drgawki całego ciała?

Witam wieczorem w pracy dostałam drgawek całego ciała miałam uczucie gorąca na nogach ramionach i twarzy do tego ścisk w żołądku(uczucie takie jak by ktoś mnie za niego trzymał) do tego ciężko mi się odychało i miałam również luźny stolec bez bólu brzucha. Udałam się do przechodni całonocnej lekarz po wywiadzie stwierdził ze to na tle nerwowym przez stres. Dodam ze wyniki mam.wzorowe. taka sytuacja w przeciągu miesiąca miała miejsce 3 raz. Czy powinam udać się do psychoterapełty?

Witam Panią
Jeżeli wyniki badań są w porządku, to fatycznie opisane
przez Panią objawy mogą mieć podłoże emocjonalne
czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pani dolegliwości są przeżywane emocje,
stres, przemęczenie czy przykre doświadczenia z przeszłości.
Tak, niezmiernie ważne jest, aby podjęła Pani psychoterapię,
gdyż objawy będą się nasilać. Mogą też pojawić się problemy
zdrowotne i inne zaburzenia.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii .
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Jeżeli medycyna wyklucza przyczyny objawów po swojej stronie, to wskazane jest, by udała się Pani do psychologa lub psychoterapeuty celem diagnostyki ogólnej kondycji psychicznej i zaplanowania ewentualnych oddziaływań terapeutycznych. Pozdrawiam.