O czym świadczą wątpliwości przed ślubem?

Witam. Jestem z facetem 4 lata,za pół roku ślub. Ostatnio nagle bez powodu powiedział ( jak twierdzi żartował ) , że gdyby był sam to mógłby sobie jeszcze poflirtować z innymi dziewczynami, no ale nie jest... Zatkało mnie,co o tym myśleć :( ?

Witam,
zachęcam do szczerej rozmowy z mężem o potrzebach, uczuciach, dopytać czego brakuje, za czym tęskni?
Pozdrawiam serdecznie

Trzeba zapytać narzeczonego, dlaczego "tak" żartuje. Porozmawiajcie o tym, co się Wam w związku podoba, a co chcielibyście zmienić. Każdy związek przechodzi kryzys, ale dobrze rozwiązany scala związek. Źle rozwiązany - rodzi pretensje i urazę.
Powodzenia!
www.psychoterapiaparwewroclawiu