O czym świadczy ból pod lewym żebrem?

Witam. Od 6ciu miesięcy od czasu do czasu boli mnie pod lewym żebrem. Bol nigdzie nie promieniuje. Pojawia sie jak mu sie podoba. Przed posilkiem czasami w trakcie. Czasami po posilku. Mialam wykonana gastroskopie gdzie na rozpoznaiu wyszlo mi zapalenie zoladka. Pobrano mi rowniez wycinki. Mam 27 lat.Od tego momentu trzymam diete. Warzywa owove dania na parze ryby. 3 miesiace temu zaslablam. Nie bylam naczczo ale wyniki wyszly mi ze mam cukier 6.08 glukozę, ponadto granulovyty zwiększone i lim. Ale lekarz oceniajacy mowi że wyniki sa ok bo nie bylo sie naczczo. Ponadto mialam wykonane usg jamy brzusznej. Wszystko w porzadku. Trzyska ok bez zmian sledziona tak samo. Pracuje w stresujacym klimacir, czesto nie pottafie zjesc w spokoju bo praca mi na to nie pozwala nie miewam zadny h przerw. Choruje na niedoczynnosc tarczycy. Nie posiadam hashimoto. Bardzo niepokoją mnie mije bolesci. Czy na tej podstawie da sie cos ocenic? Moj lekarz stwierdzil ze jestem mlda to i zdrowa. Prosze o porade.

Witam,
Na podstawie tak skąpych obserwacji trudno cokolwiek napisać. Może warto zasięgnąć opinii innego lekarza? Proszę również spróbować zmienić trochę swoją dietę - nieregularne jedzenie w pośpiechu plus stresująca praca również mogą wpływać na problemy z przewodem pokarmowym. Na początek niech Pani spróbuje diety lekkostrawnej z posiłkami częstymi o małej objętości np.4-5 posiłków. Proszę też spróbować jeść w spokoju i w miarę możliwości mniej się stresować. I proszę obserwować, czy objawy ustępują. Proszę również spróbować zaobserwować czy jakieś posiłki zaostrzają ból? Lub może ból pojawia się przede wszystkim rano, na czczo? A może dopiero po wypiciu kawy na czczo? A może właśnie ból wzmaga się dopiero po spożyciu posiłku? Te obserwacje może pomogą lekarzowi w zdiagnozowaniu przyczyny.
Pozdrawiam
Maja Czerwińska-Rogowska dietetyk Gryfice