O czym świadczy uczucie zatkanego lewego ucha i pogorszenie widzenia po tej samej stronie?

Witam, u mnie badania TK głowy, MR głowy z kontrastem, usg dopler szyi, usg ślinianek i węzłów chłonnych szyi - nic nie wykazały - rtg kregosłupa szyjnego - lordoza zniesiona, krew ok, crp ok, cały czas mam uczucie ciagniecia po lewej stronie od ucha do obojczyka aż pod pachę. Uczucie zatkanego lewego ucha i ostatnio trochę pogorszenie widzenia po tej samej stronie. Lekarze rozkłądaja rece, laryngolog przepisal mi metmin 1 dawka rano i wieczorem, Nie wiem co jeszcze zrobić, MR ucha środkowego? Prosze o pomoc.

Raczej sugerowałbym wizytę u neurologa i lekarza rehabilitacji medycznej ponieważ może to być problem mięśniowo-powięziowy który w ten sposób się objawia sugestie taką wysoką ponieważ badania obrazowe są dobre a zgłasza pan dolegliwości aż do obojczyka dodatkowo RTG kręgosłupa nie jest prawidłowe