Obniżony nastrój, brak pomysłu na życie i agresja w stosunku do rodziny

Mam 18 lat, wydaje mi się że moje zycie jest bez sensu, jestem w klasie maturalnej, nie wiem co mam dalej zrobić ze swoim zyciem. Nie mam na nic ochoty, ani chęci, ostatnio coraz częściej mam jakby napady depresyjne, siedze, płaczę i użalam sie nad swoim losem. Nie potrafie się do niczego zmobilizować. Bardzo często kłócę się z rodziną i otoczeniem. Nie mam na nic siły, czuję się nie kochana, nie akceptowana i odrzucona. Jestem bardzo agresywna w stosunku do rodziny. Nie wiem co ze sobą zrobić

Witam,
Być może egzamin dojrzałości jest dla Ciebie nie tylo maturą ale wymogiem ,który Cię na obecnym etapie wprawia w złośc i niechęć.Można porozmawiać z kimś o swoich wizjach przyszłości,bo być może sama sobie je narzuciłaś i teraz złapałaś się we własną pułapkę.
W razie potrzeby prosze zasięgnąć pomocy stacjonarnej .
Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą. Jeśli ma Pani ukończone 18 lat to może Pani skorzystać z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego, jeśli nie to proszę skierować się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Być może dobrym adresem jest psycholog w szkole.

Pozdrawiam
Ewa Czernik