Obojętność i płaczliwość u 18-latki

Mam depresje od 2 lat nie radze sobie ..jestem ciagle smutna, obojetna na wszystko co mnie cieszylo, odsunelam sie od znajomych ,nie chodze przez to do szkoly ..depresja jest w wiekszej czesci przez tradzik ( ogolny brak akceptacji ciala) nie wiem co robic juz 2 razy sie pocielam .nie chce aby ktos sie o tym dowiedzial ,to jest 1 raz kiedy pisze o moim problemie w internecie.prosze napiszcie mi co robic :(

Witam,

Proszę jak najszybciej udać się na konsultację z psychologiem, a w przypadku myśli samobójczych, do najbliższego szpitala na Izbę Przyjęć. Psychologowie są dostępni w ramach NFZ w Poradniach Zdrowia Psychicznego i szpitalach. Proszę spytać w najbliższej przychodni.

Pozdrawiam

Witam,
Powinnaś zwrócić się do kogoś po pomoc, raczej nie przez internet, to niewiele da. Najlepiej umówić się na wizytę u psychologa, jeśli jesteś pełnoletnia, możesz sama zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Czy jest ktoś z rodziny lub ktoś znajomy, komu ufasz, z kim mogłabyś się podzielić swoimi problemami? To bardzo ważne, aby nie dusić takich emocji w sobie, rozmowa z kimś przynosi ulgę, spróbuj przełamać wstyd i strach, to pierwszy krok, aby poczuć się lepiej.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel