Obojętność w stosunku do dziecka

czemu tak sie stało ze kiedyś byłam inna nie moge spokojnie sie skoncentrować na czymś i czasem mam jeszcze myśli na tym zeby cos zrobic dziecku ale tylko momentami ale jestem taka obojętna nie jak kiedyś nie cieszę sie tak jak kiedyś jak by bez uczuciowa taka jestem zawsze o męża byłam taka zazdrosna a teraz mi obojętne porostu czuje ze nie jest tak jak powinno być i nie wiem co mam dalej robic proszę o rade

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry lub psychologa. Podobne objawy mogą być zwiastunami depresji. Konieczna jest diagnostyka i w razie potrzeby podjęcie leczenia.

Dzień dobry, problem o którym pani pisze jest zbyt złożony aby odpowiedzieć krótko na forum. Zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu głębszego spojrzenia na pani stan, psycholog zaleci dalsze kroki postępowania - bardzo prawdopodobne, że będzie to psychoterapia. Pozdrawiam.