Obojętność partnera i pretensje

Dobry wieczór mam problem mój mąż jest wobec mnie obojętny nie przytula nie całuje nie chce ze mną spędzac czasu krzyczy na mnie bez powodu ma ciągle pretęsje co robic pomuście

Witam z tego co Pani opisała wynika, iż w Państwa związku nie dzieje się najlepiej, coś jest tego przyczyną, warto porozmawiać o tej sytuacji podczas wizyty u psychologa. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry!

Aby dobrze ocenić Państwa sytuację i poszukiwać sposobów zmiany, konieczna jest większa ilość informacji i dłuższy kontakt. Ważne, czy taka sytuacja ma miejsce od niedawna, czy też Państwa relacje i zachowanie męża zawsze wyglądały podobnie? Jak sam mąż ocenia Państwa relacje, Pani oraz własne zachowania? Jakie są dobre okresy między Państwem, pozytywne sprawy, które Was łączą i miłe wspólne momenty? Czy dochodzi do przemocy innej niż słowna?

Warto abyście wspólnie Państwo osobiście skonsultowali się z psychologiem i podjęli psychoterapię małżeńską.
Z pomocy psychoterapeutycznej może też Pani skorzystać sama, bez udziału męża.

Pozdrawiam!

Witam,

zachęcam Panią do psychoterapii par, gdzie będzie Państwo mogli wyjaśnić sobie trudności i ustalić swoją sytuację w związku.

Pozdrawiam
Ewa Czernik