Brak odczuwania miłości i emocji

I jeszcze do tego czyje sie taka jak by bez uczuciowa nie odczuwam tej miłości takiej co kiedyś zadowolenia tylko jak by wszystko było takie normalne jak bym była bez uczuciowa i wydaje mi sie cały czas ze kiedyś byłam inna osoba wesoła tak bardzo pragnęłam dziecka nie mogłam sie doczekać a teraz mi obojętne ze jest nie potrafię sie cieszyć jak kiedyś inna osoba jak bym była próbuje być taka jak kiedyś ale cieżko.czy tabletki wystarcza czy powinnam jakaś terapie przejść

Witam, na początek radze udać się na spotkanie z psychologiem i porozmawiać o Pani sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.