Problem z odczuwaniem pozytywnych uczuć

Witam, mam problem z odczuwaniem uczuć, czasem są, częściej ich nie ma, zwłaszcza tych pozytywnych. Żeby coś poczuć często doprowadzam do sytuacji, które zadają mi ból, np. kłótnie z chłopakiem, wtedy cokolwiek czuję, ale wtedy ranię też jego. Wiem, że go kocham, ale rzadko zdarza się, że to czuję. Nie potrafię się cieszyć tak naprawdę. Na zewnątrz pokazuję, że wszystko jest ok, a w środku..Przez rok chodziłam do psychologa, rozpoznał, że problem jest z emocjami/uczuciami, ale wizyty nie pomogły

Witam, pomimo przerwania leczenia doradzam ponowne podjęcie spotkań z psychologiem. Często kiedy mamy poczucie braku efektu leczenia omawiamy to ze swoim psychoterapeutą, zawsze także istnieje możliwość zmiany psychologa. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
zachęcam do kontynuowania terapii. Jeżeli nie odczuwała Pani poprawy po spotkaniach z psychologiem może warto rozejrzeć się za psychoterapeutą. Efekty terapii często są dość odwleczone w czasie. Ewentualne zastrzeżenia co do skuteczności terapii zawsze warto omawiać ze swoim terapeutą.
Pozdrawiam,
http://www.centrum-sensis.pl/