Nie czuję emocji

Witam mam 19 lat. Mój problem polega na tym ,ze nic nie czuje od jakiegoś roku zupełnie jestem obojętny na wszystko zaczyna mnie to martwic. Nie czuje smutku,strachu,radości ,Miłości zupełnie Nic, kiedyś przechodziły mnie dreszcze podczas słuchania jakichś piosenek teraz to w ogóle nie ma miejsca. Miałem kiedyś silna depresje. Co mam robić? Nie mam już sil nic nie czuć. Poznałem fajna dziewczynę i związek się zakończył bo nie moglem nic poczuć 0 motylków czy coś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie, Napisałeś, że cierpiałeś kiedyś na silną depresję. Nie wiem, czy leczyłeś ją i w jaki sposób wyglądało leczenie. Zobojętnienie uczuciowe może być właśnie wynikiem tej depresji lub objawem jej nawrotu. Moim zdaniem wskazana byłaby wizyta u psychologa. Pozdrawiam

Witam Pana Serdecznie,

Jest Pan świadomy, co jest dla Pana ważne i na czym Panu zależy.
Jest możliwość pomocy Panu, poprzez podjęcie terapii, do czego Pana mocno zachęcam.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com