Obsesja na punkcie współpracownika

Mam 23 lata, od pół roku pracuję w instytucji związanej z kulturą. Ostatnio w pracy miałam okazję spędzić z naszym informatykiem prawie cały dzień (naprawa serwera), prawie nie rozmawialiśmy. Od tygodnia zaczęłam mieć niemal obsesję na jego temat. Tzn fantazje erotyczne. Jest dużo starszy, ma 40 z hakiem. Czy ze mną jest coś nie w porządku? Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło. Nie mogę się od tych myśli uwolnić. Czym to może być spowodowane?

Zauroczeniem? Być może ten mężczyzna przybliżył Pani to, czego Pani brakuje? Jeśli miałbym Pani odpowiedzieć, czym to jest spowodowane, odpowiem tak - naturą :)

Dzień dobry!

Prawdopodobnie jest to spowodowane - zupełnie naturalnie - atrakcyjnością informatyka oraz Pani niezaspokojonymi potrzebami romantycznymi i seksualnymi.

Pozdrawiam!