Odchudzanie i obwisła skóra po porodach

Witam mam 28 lat mam 2 dzieci w wieku 16 miesiecy i 4 miesueczne dziecko pozostaloscia po ciazach jest moj duzy brzuch i ta skora obwisla nie czuje sie z tym dobrze ,nie czuje sie atrakcyjna co zrobic zeby zzucic te kilogramy waze 66 kg a nam wzrost 160, jaka diete zastosowac

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

najlepiej udać się do dietetyka,który Panią zbada i dobierze dietę, nie wiem czy Pani karmi ale w czasie karmienia w pierwszych 6 miesiacach nie zaleca się diet redukcyjnych.

Pozdrawiam