Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odchudzanie kierowcy zawodowego

witam mój maż waży 129 kg i jest kierowcą transportu międzynarodowego , jak moge go odchudzić, do ćwiczeń fizycznych nie mogę go namówić i nie ma czasu zbytnio bo jeżdzi całe tygodnie .proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu

Zanim zaczniesz odchudzanie

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Baszar El-Helou z Pracowni dietetycznej WANILIA, opowiada o tym, jakie kroki należy podjąć, by odchudzanie nie wyrządziło naszemu organizmowi negatywnych symptomów.

Trudno mi pomóc nie znając przyczyny problemu. Może tkwi ona np., w nieregularności? Wtedy trzeba zadbać o uregulowanie pór posiłków. A moze to problem medyczny? Najlepiej poradzić się w tej sprawie dietetyka.

0
Ewa Kozłowska Dietetyk, Warszawa
82 poziom zaufania

Witam, mąż powinien samodzielnie podjąć decyzję o odchudzaniu, jeżeli sam nie będzie chciał próby mogą być bezskuteczne.

Dietetyk z ponad 20-letnim stażem. Kierownik Poradni Dietetycznej w Warszawie.
0

Witam! Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy