Odchudzanie po dwóch ciążach

witam mam 27 lat 166 wzrostu waze 80kg :( zostało mi po dwóch ciążach wydaje mi się ze nie jem dużo jem to co każdy mam strasznie duzy brzuch i podbródek co sadze ze tez jest przyczyna mojej wagi :( czuje się okropnie w swoim ciele ale wydaje mi się ze n ie mam zbyt sinej woli żeby zacząć ciwuczyc regularnie co prawda mam prace fizyczna i to tez mi nie pozwoli na regularne ćwiczenia :(

Nie za bardzo widać z treści o co Pani pyta? Jeśli o to czy można schudnąć bez motywacji, chęci zmiany i wykonania jakiejś pracy nad sobą to odpowiedź brzmi: nie można. Każdy może regularnie ćwiczyć - to zajmuje tyle czasu co jeden odcinek serialu. Jeśli nie chce Pani ćwiczyć, może Pani mniej lub inaczej jeść. Innych zdrowych sposobów nie ma.