Odchudzanie po czterech ciążach

Witam mam 27 lat urodzilam 4ke dzieci najmłodsza corka ma poltora roku mam duzy brzuch jak w 9tym miesiącu ciązu waze 79kg wzrost 169cm ten brzuch mnie przeraza co mam zrobić proszę mi doradzić

Witam! Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Mgr Patrycja Sankowska

Witam. Pierwsze co należałoby zrobić to zmienić nawyki żywieniowe - jeść regularnie co 3-3,5 godziny małe porcje. Pierwszy posiłek do godziny po wstaniu z łóżka, ostatni co najmniej 2 godziny przed położeniem się spać. Zrezygnować ze słodyczy i słodkich napojów. Do tego konieczne będzie włączenie jakiś ćwiczeń lub intensywnych spacerów. Dobrze byłoby skonsultować się z dietetykiem, który pokieruje Panią w taki sposób aby odchudzanie było skuteczne i trwałe.