Odchudzanie przy chorym kręgosłupie

musze zgubic7-8kg.mam chory kregoslup a waga to rzecz wazna. jak schudnac skutecznie bez efektu jojo

Najlepiej udać się do dietetyka, by przedstawił konkretną dietę po dokładnym wywiadzie zdrowotnym oraz żywieniowym. Ogólnie żeby trwale pozbyć si,ę zbędnych kilogramów należy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania. Do najbardziej ogólnych należą 5 posiłków dziennie co ok. 3 godziny. Koniecznie rano śniadanie a kolacją najpóźniej na dwie godziny przed pójściem spać. Należy także ograniczyć słodycze, napoje słodkie i gazowane. W celu analizy i szczegółowej konsultacji zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl