Odchudzanie i praca fizyczna

Witam, mam pytanie pytanie do dietetyka. Chodzi o mojego męża. Ma 190 cm i 118 kg. Według mnie powinien z 15 kilo zrzucić. Mąż się zgadza tylko problem z pracą jaką wykonuję. Pracuję fizycznie na dachach, więc zbytnio nie ma kiedy jeść. Zje o 11 śniadanie i potem obiado-kolacje około 18. Ogólnie dużo nie je, tylko problem z ilością tych posiłków. proszę o poradę co można zrobić żeby trochę zrzucił tych kilogramów. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dietetyka. Po wizycie będzie można określić odpowiednią dietę.