Ustalona dieta a zmiana trybu pracy

Jeżeli mam ustawioną dietę przez dietetyka 4 posiłki do następujących godzin 10,13,18,21 . I jeżeli zaczęłam pracować na 3 zmiany to powinnam sobie te godziny przestawiać zgodnie z porą o której wstaje ?

Witaj,
spożywaj śniadanie najlepiej 30 min. po pobudce a kolejne posiłki co 3-3,5 godziny, kolacja powinna być około 3 h przed pójściem spać.

Pozdrawiam,
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl