Dieta redukcyjna a przerwa między posiłkami

Witam czy 4-5 godzinna przerwa od kolacji do pójścia spać nie jest za długa na diecie redukcyjnej?

Witam serdecznie! Kolacja powinna być zbilansowana, lekka oraz spożywana najpóźniej 2-3 godziny przed snem. Energetyczność diety rozłożona na 5 posiłków powinna wyglądać w następujący sposób: Śniadanie-25%, Drugie Śniadanie-10%, Obiad- 25-30%, Podwieczorek-10-15%, Kolacja-25%. Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska