Odczuwanie guzka na piersi w czwartej dobie po porodzie

Witam mam pytanie odnośnie guzka w piersi. W 4 dobie po porodzie podczas nawału poczułam guzek. Powstał w miejscu gdzie kończy się biustonosz mniej więcej na godz 12. Guz ten podczas napełnienia piersi rósł razem z nią, gdy synek oproznial pierś malał, jednak nie zniknął do konca do dziś czyli juz 4 miesiące po porodzie. Niedawno zaobserwowalam że już się nie powiększa. Ma około 1cm, jest gładki i przesuwalny względem podłoża. Czy możliwe ze to coś innego niż torbiel mleczna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane kontrolne usg piersi, ale najprawdopodobniej to torbiel.
Pozdrawiam